Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown

  • 25 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown Wiedeń jest położony tylko 1 km od takich obiektów jak Diabelski młyn, około 5 min pieszo od stacji metro Taborstrasse. Obiekt położony jest 750 m od dworca kolejowego Wien Praterstern i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Malzgasse.

W obiekcie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe.

Aktywni Goście obiektu mogą korzystać z lodowiska.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, ten apartament oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Apartament o powierzchni 25 m² szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy 02. Leopoldstadt. Jeśli chcesz zwiedzić okolicę, zobacz Wiedeń w odległości mniej niż 1,1 km od tego apartamentu. Wiener Prater znajduje się w odległości 20-minutowego spaceru, a Vienna Crime Museum leży w zasięgu ręki od Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown Wiedeń
Rotenstern Residence
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Rotenstern Residence

155 m od nieruchomości
The Garage No.6
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Garage No.6

8.5
Świetny 104 opinie
293 m od nieruchomości
USD 85 USD 77
za noc
City Apartment Top Location, Quiet And Cozy Ideal To Relax Or Work
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

City Apartment Top Location, Quiet And Cozy Ideal To Relax Or Work

350 m od nieruchomości
USD 147 USD 132
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    20 km

    Stacje kolejowe

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    800 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown akceptuje zwierzęta?
      Niestety Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown posiada kuchnię?
      W Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny i toster.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    20 km

    Stacje kolejowe

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    800 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Central King Studio 10 Mins Walk From Downtown Wiedeń

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij